Confirmation code is incorrect.

Thank you! Your message has been sent. We will respond as soon as possible.

Recommendations

Bildau & Bussman

Chcielibyśmy zarekomendować wszystkim firmę CSE i polecić ją jako zaufanego partnera w związku z otrzymaną profesjonalną pomocą z ich strony

Oddaliśmy do weryfikacji jedno z naszych urządzeń (Microsoft Surface Pro) i zostało ono pilnie zdiagnozowane oraz naprawione.

Informacje na temat uszkodzenia i kosztów naprawy zostały bardzo rzetelnie przedstawione po bardzo szybkim kontakcie telefonicznym.

Polecamy usługi wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie bardzo dobry kontakt oraz profesjonalne usługi i na pewno jeszcze skorzystamy ponownie z pomocy firmy CSE.

Prezes zarządu Bildau & Bussmann
Alicja Jarosławska

Trafford IT

Niniejszym zaświadczamy, że firma CSE Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wykonała na nasze zlecenie usługi w zakresie diagnostyki oraz odzyskania danych z uszkodzonych urządzeń mobilnych.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo oraz rzetelnie, prowadząc do pomyślnego odzyskania wszystkich danych. Firma CSE Poland wykazała najwyższe kompetencje techniczne w zakresie wykonywanych usług, a także zachowała przejrzystość oraz bardzo wysoki poziom komunikacji z klientem.

Nasze doświadczenia zdecydowanie pozwalają na rekomendację usług firmy CSE Poland w zakresie odzyskiwania danych i życzymy jej dalszych sukcesów w branży.

Dyrektor Techniczny
Rafał Wyroślak

phone icon

+48 512 800 030

email icon

kontakt@csepoland.eu

location icon

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Contact us!


Value cannot be empty.
Invalid email or value is empty.
Value cannot be empty.
Value cannot be empty.
Value cannot be empty.

Monday - Friday 9:00 - 19:00

Saturday 10:00 - 14:00

Sunday closed

Skontaktuj się z nami

Szukaj