Kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

backButton

Serwis Thermomix

Twój niezawodny Thermomix nagle przestaje spełniać swoje zadania? Panel sterujący nie działa? A może silnik stanął w miejscu? Bez względu na naturę usterki, CSE Poland stoi na straży Twojego kulinarnego partnera. Wiemy, że Thermomix jest ważnym elementem Twojej kuchni dlatego szybko zlokalizujemy problem i przywrócimy Twoje urządzenie do pełnej sprawności.

sprzet audio sprzet audio

Serwis, naprawa i konserwacja urządzeń Thermomix

W CSE Poland wiemy, że niezapomniane doświadczenia kulinarne są niezbędnym elementem każdej kuchni. Wiemy również, że Thermomix czyni je bardziej osiągalnymi. Właśnie dlatego, oferujemy kompleksowe usługi naprawcze i konserwacyjne niemieckich urządzeń Vorwerk Thermomix. Jesteśmy gotowi, by zapewnić Twojemu urządzeniu pełen zakres usług, dzięki którym będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Korzystanie z Thermomixa to nie tylko oszczędność czasu i energii podczas przygotowywania potraw, ale także gwarancja perfekcyjnych rezultatów kulinarnych każdego dnia. Dzięki temu urządzeniu możesz eksperymentować w kuchni bez ograniczeń i tworzyć wyjątkowe dania, które zachwycą Twoich bliskich. W CSE Poland zapewnimy Twojemu Thermomixowi kompleksową opiekę, naprawę oraz konserwację, abyś mógł cieszyć się jego pełnym potencjałem.

Poza usługami takimi jak naprawy awaryjne czy wymiana uszkodzonych części, w CSE wykonujemy kompleksowe przeglądy. Regularne czyszczenie, konserwacja i dbałość o detale techniczne pozwolą cieszyć się pełnią funkcji urządzenia przez wiele lat. Zapewnienie właściwej pielęgnacji Thermomixa to inwestycja w komfort i efektywność jego użytkowania.

Niezależnie od modelu Thermomixa i usterki z jaką się zmagasz, naprawa w CSE Poland umożliwi Ci kontynuację kulinarnych eksperymentów bez obaw o ewentualne usterki. Skontaktuj się z nami już dziś i oddaj swój Thermomix w ręce ekspertów!

Masz więcej pytań? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

phone

+48 512 800 030

mail

kontakt@csepoland.eu

lokalizacja

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.


Wartość nie może być pusta.
Nieprawidłowy email lub wartość jest pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela zamknięte

Skontaktuj się z nami

Szukaj