Kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

backButton

Serwis konsol do gier

Twoja konsola nie działa tak, jak powinna? Nie martw się! Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Też jesteśmy graczami i wiemy co oznacza przerwa w trakcie sezonu rankingowego. Właśnie dlatego, oferujemy kompleksowe usługi naprawy, aby umożliwić Ci ekspresowy powrót do gry.

konsola konsola

Serwis i naprawa konsol do gier

W CSE Poland jesteśmy pasjonatami branży, gotowymi sprostać wszelkim wyzwaniom, które mogą pojawić się w trakcie użytkowania Twojej ulubionej konsoli. Niezależnie od tego, czy borykasz się z problemami z wydajnością, uszkodzeniem mechanicznym czy awarią oprogramowania, jesteśmy gotowi przywrócić Twoją konsolę do pełnej sprawności.

Nasz zespół to grupa nie tylko doświadczonych profesjonalistów, ale także prawdziwych entuzjastów. Oddając swoją konsolę do naszego serwisu, możesz być pewien, że trafia ona w ręce osób, które zdają sobie sprawę z jej wartości i potencjału.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, pasji i najnowszego sprzętu diagnostycznego, umożliwia nam szybką i precyzyjną identyfikację problemu Twojej konsoli. Dzięki temu, jeszcze przed rozpoczęciem naprawy, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci jasne informacje dotyczące między innymi zakresu prac i rodzaju usterki.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego oferujemy zarówno szybki czas realizacji jak i gwarancję na wykonaną naprawę. Jeżeli po naprawie pojawią się jakiekolwiek problemy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swoją konsolę w ręce ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś, a my zajmiemy się resztą!

elektronika konsola elektronika konsola

Jak działamy?

Zajmujemy się naprawą konsol wszelkiego typu i rozmiaru, konsol retro typu Atari czy Amiga, przez hand-heldy takie jak Gameboy, PSP, czy Nintendo Switch*, po pełnowymiarowe bestie do gier - Playstation 5 i Xboxa Series X.

  • Diagnoza konsoli i wycena za darmo*: Rozpoczynamy każdą naprawę od dokładnej diagnozy problemu. Nie ponosisz żadnych kosztów za diagnozę.

  • Szybka i profesjonalna naprawa: Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie w naprawie konsol każdego rodzaju. Dzięki nam, błyskawicznie wrócisz do gry.

  • Konkurencyjne ceny: Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny napraw, które nie obciążą nadmiernie Twojego portfela.

  • Gwarancja jakości: Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego udzielamy gwarancji na wykonane naprawy.

  • Szybki serwis: Rozumiemy, że Twoja konsola jest ważna, dlatego staramy się wykonać naprawę możliwie jak najszybciej, abyś mógł cieszyć się rozgrywką.

  • Doradztwo: Po naprawie chętnie udzielimy Ci wskazówek dotyczących konserwacji i użytkowania konsoli, aby uniknąć przyszłych problemów.

* Oferta darmowej diagnostyki i wyceny domyślnie dotyczy klientów indywidualnych. Dla klientów biznesowych, oferujemy diagnozę za opłatą , która zostanie potrącona w przypadku zdecydowania się na naprawę.

* W przypadku konsol Nintendo Switch jest możliwość naprawy od ręki, zależnie od typu usterki.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

phone

+48 512 800 030

mail

kontakt@csepoland.eu

lokalizacja

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.


Wartość nie może być pusta.
Nieprawidłowy email lub wartość jest pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela zamknięte

Skontaktuj się z nami

Szukaj