Kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

backButton

Serwis smartfonów

Twój smartfon uległ uszkodzeniu? Działa wolno, zawiesza się lub w ogóle się nie włącza? Rozumiemy, że Twój smartfon to nie tylko urządzenie elektroniczne, ale klucz do świata pełnego wspomnień, połączeń i rozrywki. Jesteśmy tutaj, by przywrócić mu pełną sprawność.

smartfon smartfon

Serwis i naprawa smartfonów

W CSE Poland rozumiemy, że Twój smartfon to nie tylko urządzenie, ale ważny nośnik Twoich codziennych emocji. Dla nas naprawa smartfona to nie tylko praca - to szansa na przywrócenie niezakłóconej radości z korzystania z urządzenia, które towarzyszy Ci każdego dnia.

Smartfon to niezastąpiony towarzysz w codziennym życiu. Nie tylko pozwala dokumentować ważne chwile, ale także utrzymuje nas w kontakcie z bliskimi i zapewnia rozrywkę. Kiedy jednak pojawiają się problemy, które zakłócają tę harmonię, jesteśmy tu, by przywrócić Ci pełnię radości z korzystania z Twojego urządzenia

Połączenie wieloletniego doświadczenia, pasji i najnowszego sprzętu diagnostycznego, umożliwia nam szybką i precyzyjną identyfikację problemu Twojej konsoli. Dzięki Bez względu na to, czy borykasz się z problemami spowolnienia, awariami oprogramowania czy mechanicznymi uszkodzeniami, jesteśmy gotowi przyjąć każde wyzwanie. Nasze usługi naprawy są kompleksowe i obejmują szeroki zakres problemów, z którymi możesz się spotkać korzystając ze smartfona. Nasze doświadczenie i zaangażowanie z kolei sprawią, że Twój smartfon wróci do pełni swoich możliwości szybko i sprawnie

Nasze podejście opiera się na głębokim zrozumieniu tego, jak istotne jest dla Ciebie szybkie przywrócenie pełnej funkcjonalności urządzenia. Dla nas nie jest to jedynie kwestia naprawy technicznej - to szansa na przywrócenie Ci komfortu i radości z korzystania z technologii, która stanowi integralną część Twojego codziennego życia. Zaufaj nam, a sprawimy, że Twój smartfon będzie działać tak sprawnie i niezawodnie.

Oddaj nam swojego smartfona, a my z dbałością o detale, szybkością i precyzją zajmiemy się jego naprawą.

smartfon smartfon

Jak działamy?

Jesteśmy ekspertami w naprawie smartfonów różnych marek, od popularnych Samsungów i iPhone'ów po Xiaomi, Google Pixel czy Oppo. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie również naprawić urządzenia takich producentów jak Huawei, Realme czy Sony.

  • Diagnoza urządzenia i wycena za darmo*: Rozpoczynamy każdą naprawę od dokładnej diagnozy problemu. Nie ponosisz żadnych kosztów za diagnozę.

  • Szybka i profesjonalna naprawa: Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie w naprawie smartfonów każdego rodzaju.

  • Konkurencyjne ceny: Zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny napraw, które nie obciążą nadmiernie Twojego portfela.

  • Gwarancja jakości: Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego udzielamy gwarancji na wykonane naprawy.

  • Szybki serwis: Rozumiemy, że Twój smartfon jest ważny, dlatego staramy się wykonać naprawę możliwie jak najszybciej, abyś mógł cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego urządzenia.

  • Doradztwo: Po naprawie chętnie udzielimy Ci wskazówek dotyczących konserwacji i użytkowania smartfona, aby uniknąć przyszłych problemów.

* Oferta darmowej diagnostyki i wyceny domyślnie dotyczy klientów indywidualnych. Dla klientów biznesowych, oferujemy diagnozę za opłatą , która zostanie potrącona w przypadku zdecydowania się na naprawę.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

phone

+48 512 800 030

mail

kontakt@csepoland.eu

lokalizacja

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.


Wartość nie może być pusta.
Nieprawidłowy email lub wartość jest pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela zamknięte

Skontaktuj się z nami

Szukaj