Kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

backButton

O nas

bigbiuro bigbiuromobile

Zespół gotowy na każde wyzwanie

Przez lata budowaliśmy naszą reputację jako liderzy rynku usług serwisowych elektroniki i odzyskiwania danych dla innych firm. Każdy z nas zgłębiał swoją specjalizację, zdobywając unikalne umiejętności i wiedzę. Mimo aktywnego rozwoju i realizowania pasji, nieustannie tęskniliśmy za czymś więcej - poszukiwaliśmy miejsca, w którym łącząc swoje kompetencje, będziemy mogli zapewnić szybką kompleksową pomoc wtedy, gdy Twój sprzęt zawiedzie. Tak narodziła się idea CSE Poland.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wyjątkową wiedzę z zakresu elektroniki oraz odzyskiwania danych. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z uszkodzonym dyskiem twardym, smartfonem, konsolą, laptopem czy telewizorem - możesz polegać na naszej ekspertyzie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym narzędziom, jesteśmy w stanie przywrócić do życia urządzenia, które inni uważają za stracone.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Specjalizujemy się przede wszystkim w odzyskiwaniu danych oraz naprawie szerokiej gamy urządzeń elektronicznych. Odzyskamy Twoje dane z dysku twardego, telefonu komórkowego czy laptopa niezależnie od tego, czy został uszkodzony mechanicznie, padł ofiarą złośliwego oprogramowania, czy uległ zalaniu. Ponadto, kompleksowo zajmiemy się naprawą Twojego sprzętu - zaczynając od wymiany ekranu smartfona, kończąc na zaawansowanych naprawach konsol do gier.

Jesteśmy dumni z tego co możemy Ci zaoferować, jednak wiemy również jak szybko rozwija się elektronika, co więcej - rozwijamy się razem z nią. Nieustannie inwestujemy w nasze kompetencje, najnowsze technologie i wysokiej klasy narzędzia, które pozwalają na pomoc nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach.

Nasza praca jest naszą pasją i właśnie dlatego CSE Poland jest najlepszym serwisem, do którego możesz się udać ze swoim problemem.

biuro biuro

Dlaczego CSE?

Dlaczego CSE?

  • Doświadczenie: Bazujemy na bogatym doświadczeniu, które zdobyliśmy współpracując z innymi serwisami. Spotykając się na przestrzeni lat z szeroką gamą potrzeb jesteśmy w stanie skutecznie wykonać nawet najbardziej wymagające naprawy

  • Wszechstronność: Nasza wszechstronna oferta obejmuje szeroki zakres usług, dostosowanych do różnych branż i potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym w CSE mamy rozwiązania, które sprostają Twoim indywidualnym wymaganiom.

  • Bezpieczeństwo: Priorytetem CSE Poland jest bezpieczeństwo Twoich danych - niezależnie od urządzenia. Wykorzystujemy najnowsze technologie i ścisłe procedury, aby zapewnić, że Twoje informacje i dane są bezpieczne

  • Szybkość i Skuteczność: Dążymy do osiągnięcia maksymalnej efektywności i szybkości w rozwiązaniu Twojego problemu. Status swojego zlecenia możesz sprawdzić o każdej porze w odpowiedniej zakładce na naszej stronie internetowej

phone

+48 512 800 030

mail

kontakt@csepoland.eu

lokalizacja

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Skontaktuj się z nami!

Masz więcej pytań?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.


Wartość nie może być pusta.
Nieprawidłowy email lub wartość jest pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela zamknięte

Skontaktuj się z nami

Szukaj