Kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

Dziękujemy! Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

Zaufali nam

Bildau & Bussman

Chcielibyśmy zarekomendować wszystkim firmę CSE i polecić ją jako zaufanego partnera w związku z otrzymaną profesjonalną pomocą z ich strony

Oddaliśmy do weryfikacji jedno z naszych urządzeń (Microsoft Surface Pro) i zostało ono pilnie zdiagnozowane oraz naprawione.

Informacje na temat uszkodzenia i kosztów naprawy zostały bardzo rzetelnie przedstawione po bardzo szybkim kontakcie telefonicznym.

Polecamy usługi wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie bardzo dobry kontakt oraz profesjonalne usługi i na pewno jeszcze skorzystamy ponownie z pomocy firmy CSE.

Prezes zarządu Bildau & Bussmann
Alicja Jarosławska

Trafford IT

Niniejszym zaświadczamy, że firma CSE Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wykonała na nasze zlecenie usługi w zakresie diagnostyki oraz odzyskania danych z uszkodzonych urządzeń mobilnych.

Wszystkie prace zostały wykonane terminowo oraz rzetelnie, prowadząc do pomyślnego odzyskania wszystkich danych. Firma CSE Poland wykazała najwyższe kompetencje techniczne w zakresie wykonywanych usług, a także zachowała przejrzystość oraz bardzo wysoki poziom komunikacji z klientem.

Nasze doświadczenia zdecydowanie pozwalają na rekomendację usług firmy CSE Poland w zakresie odzyskiwania danych i życzymy jej dalszych sukcesów w branży.

Dyrektor Techniczny
Rafał Wyroślak

phone

+48 512 800 030

mail

kontakt@csepoland.eu

lokalizacja

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 13A

Skontaktuj się z nami!


Wartość nie może być pusta.
Nieprawidłowy email lub wartość jest pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.
Wartość nie może być pusta.

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 14:00

Niedziela zamknięte

Skontaktuj się z nami

Szukaj